понеділок, 28 листопада 2011 р.

28.11.2011р. Б. / Йогу та сагу про Гаррі Поттера відомий екзорцист вважає небезпечними

Відомий італійський екзорцист, о. Габріеле Аморт застеріг, що деякі східні практики, такі як йога, несуть в собі небезпеку для особи, на його думку, вони є «витвором сатани». За словами екзоциста, небезпечною є і сага про Гаррі Поттера.


Отець Аморт, який є засновником і почесним Президентом Всесвітньої асоціації екзорцистів, сказав у виступі на кінофестивалі «Народи і релігії», який відбувся в італійському місті Терні: «Навіть, здавалося б безневинні практики Сходу, такі як йога, насправді підступні й небезпечні».


«Хтось вважає, що займається йогою для релаксації, але вона веде до індуїзму», – сказав о. Аморт. – «Усі східні релігії засновані на помилковій вірі у реінкарнацію», – сказав екзорцист єпархії Риму.


За словами о. Аморта, також небезпечно читати книги про Гаррі Поттера, які – як з жалем зазначив священик, – «також продаються в книжкових католицьких крамницях, хоча заохочують до чаклунства».


«Вважають, що це нешкідливий текст для молодих осіб, але він містить заклинання, і веде до зла», – розповів італійський священик. Відомий екзорцист твердить: «Навіть у випадку з Гаррі Поттером сатана діє приховано і хитро, під виглядом надзвичайної сили, магії, заклинань».


Слова екзорциста, що стосувалися небезпечності йоги, сильно зачепили представників асоціації її прихильників в Італії. «Йога – сатанинська практика? Це звинувачення, яке не вкладається в моїй голові?» – так відреагувала засновниця Федерації Йоги Ванда Ванні. Вона назвала твердження екзорциста «колосальною дурницею» і сказала, що йога не є релігією, ані духовною практикою. Але потім сама собі заперечила: «Йога навчає і заснована на принципах свободи, на внутрішньому пошукові, це дорога пізнання, яка взагалі не стосується метафізичної сфери та релігійної чи духовної чутливості».


Однак християни навіть в цьому твердженні побачать, що прихильниця йоги вважає саме її дорогою, що вже є підміною християнського розуміння Дороги, якою незмінно є Ісус.


За матеріалами: info.wiara.pl


Джерело: http://catholicnews.org.ua/iogu-ta-sagu-pro-garri-pottera-vidomii-ekzortsist-vvazhaye-n#point

Немає коментарів: