неділя, 30 грудня 2012 р.

«Поділитися Різдвом»

Слава Ісусу Христу!

Дорогі колеги, висилаємо Вам анонс січневого числа журналу КАНА.


kana_sichenj.jpg«Поділитися Різдвом» - така тема січневого числа КАНИ

Вже вийшов січневий номер журналу «Кана». Тема цього номера – «поділитися Різдвом». Тут читачі знайдуть низку ідей, як практично можна поділитися Різдвом.  

Серед іншого в журналі є приклади сучасних діл милосердя, які може зробити кожен із нас. Це - поділитися куснем хліба з безхатченком. Подарувати годину свого часу сироті в дитбудинку. Принести позитивні емоції тим, котрі на свята лежать у лікарні. Тимчасово поділитися частиною свого дому, із тим, хто хоче відчути радість Різдва у чиємусь родинному колі.

У цьому числі ви також знайдете і поради від одного єпископа про те, як «розбудити в собі ДОБРУ людину». А також дієвий рецепт від відомого львівського психотерапевта Олега Романчука, як проводити свята так, аби всі були задоволені і щасливі, а не стомленні через біганину навколо приготувань і виснаженні непорозуміннями з близькими. З цієї категорії також матеріал про те, як наповнити глибинним сенсом святкові «декорації»: ялинку, голубці і гучні колядки.

Цей випуск «Кани» пропонує також три цікавих знайомства. Перше – це знайомство з родиною Кочерганів, які народили і виховують дев`ятеро дітей. Друге – знайомство із Зенею Кушпетою, засновницею в Україні спільнот «Віра і Світло» та «Лярш-Ковчег». А третє – знайомство з Арамом, іранцем, котрий став християнином і через це мусів тікати зі своєї країни.

Окрім того, в КАНІ є цікаві матеріали про те, як навчитися розуміти своїх дітей, як долати сімейні кризи. А ще розповідь про французьку школу молитви і євангелізації «Молодь світла», та про подорож на батьківщину шопки – в італійське містечко Ассізі.


Детальніше про можливість придбання дивіться на сайті: www.svichado.com

З повагою,

Світлана Бабинська,
заступник керівника відділу маркетингу
з питань реклами та промоції

тел.: 098 462 59 55
(032) 235 73 16
вул. Винниченка, 22
м. Львів
www.svichado.com

Книги, що дарують радість душі!

kana_sichenj.jpgkana_sichenj.jpg
432КБ   Переглянути   Завантажити  
Анонс січневого числа КАНИ 2013.docxАнонс січневого числа КАНИ 2013.docx
31КБ   Переглянути   Завантажити  

Немає коментарів: